Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slipknot je devítičlenná americká hudební kapela, která se stylově pohybuje mezi nu metalem a death metalem. Je známá především bizarními kostýmy a maskami jejich členů a drsným osobitým stylem. Jejich písně jsou v angličtině a jsou mnohými považovány za kontroverzní.


 Historie

Tato kapela v podstatě vznikla v roce 1993, kdy se dva kamarádi, Anders Colsefini a Shawn Crahan, rozhodli založit skupinu. Ovšem vše nešlo tak, jak chtěli, proto se kapela rozpadla a znovu se dala dohromady v roce 1995. Shawn Crahan kontaktoval svého kamaráda Paula Graye, který byl v té době v Los Angeles, který do skupiny vstupoval ještě se svým, tehdy nejlepším, přítelem, Natahanem Jonasem Jordisonem. Ke skupině se postupem času přidávali další členové jako např. Donnie Steele a Josh Brainard, kteří hráli v různých místních kapelách. Shawn v té době vlastnil ve městě klub, kde skupina odehrála většinu svých koncertů.

Poté za své vlastní peníze vydali své první album Mate, Feed, Kill, Repeat. Vydalo se ho 1000 kusů a ihned bylo vyprodáno. Do skupiny vstoupil nový člen Craig Jones, který nahradil Donnieho Steela. Craig hrál původně na kytaru, ale po zjištění, že-jak sám tvrdil-byl jediný z celé kapely, kdo věděl, že něco podobného vůbec existuje, se začal naplno věnovat samplům a hře na klávesy. Jeho místo kytaristy nahradil další nový člen, Mick Thompson.

Kapela se začínala pomalu ale jistě prosazovat, navíc se Shawnovi povedlo něco skvělého, když přivedl do kapely Coreyho Taylora, jež stojí za dnešními úspěchy Slipknot. Ovšem s příchodem Coreyho, který měl být původně jen doprovodným vokalistou, Anders pochopil, že je Corey mnohem lepší než on a že je jen otázkou času, kdy bude odsunut na druhou kolej. Raději tedy odešel sám a založil vlastní skupinu.

S příchodem Coreyho se kapela začala lišit od ostatních „normálních“ kapel. Každý člen dostal jedno číslo (od 0 do 8) a začali vystupovat v bláznivých kostýmech, např. Corey se převlékal za kněze. Později začali nosit kombinézy. V brzké době přicházejí další dva noví členové, jmenovitě Greg Welts a spolu s ním Sid Wilson. Ovšem Greg v kapele dlouho nevydržel a po dalších změnách se nakonec jako třetí bubeník uplatnil Chris Fehn, který v kapele působí dodnes.

Poté čekal kapelu další úspěšný počin: začali spolupracovat s Rossem Robinsonem, který už měl zkušenosti jako producent s jinými, v té době již známými, kapelami. Slipknot sice dostali nabídky i od jiných společností, ale rozhodli se pro novou, založenou právě Rossem.

S touto společností tedy v roce 1999 Slipknot vydávají své již druhé album se stejným názvem jako sama skupina, Slipknot. Album sklízí obrovský úspěch po celém světě. Slipknot se vydávají na turné za propagací svého alba na vyhlášený Ozzfest. Album se stalo velmi rychle platinovým!

Sklipknot se poté vydávají na turné po USA s méně známými skupinami. Následuje ohromné turné se skupinou System of a down. Slipknot nevynechali ani starý kontinent, takže skoro žádný fanoušek nepřišel zkrátka.

Další vydané album nese název Iowa (2001). Na toto album se upínal zrak mnoha hudebních kritiků i fanoušků a Slipknot opět nezklamali.

Dalším počinem bylo dvd Disasterpieces, které se též stalo platinovým a slavilo obrovský úspěch.

Poslední album vydané v roce 2004, a to Vol.3: (The Subliminal Verses), vyvolalo mezi fanoušky rozporuplné reakce. Zlí jazykové tvrdí, že toto je album je více komerční. Jiní hudební kritici tvrdí, že to není pravda.

V současné době Slipknot připravují nové album, které je ovšem plánované až na rok 2007, což je 3 roky po vydání posledního alba. Je to způsobeno tím, že se Slipknot poslední dobou věnují vedlejší projektům, ale jak jednohlasně tvrdí, Slipknot je pro ně stále tím hlavním.

 Členové

 Corey Taylor

Corey Taylor, zpěvák, na začátku působení napodoboval Anderse Colsefiniho, jelikož neměl dobrou techniku, což mu působilo často ztrátu hlasu. Na prvním Ozzfestu dokonce ztratil hlas a musel vyhledat lékařskou pomoc. Corey si získal dvě přezdívky: Faith (Víra) a Sickness (Nevolnost, nemoc), díky svým zvráceným textům. Z členů patří k nejhlučnějším. V osobním životě je tomu ale naopak. V mládí obdivoval Elvise Presleyho. Měl velké problémy s drogami, když ve svých 15ti letech málem zemřel na předávkování. V minulosti pracoval v sexshopu a působil v kapele Stone Sour, kde se objevuje dodnes. Má dva syny: Chrise a Griffina Parkera. Jeho oblíbenou věta je: "I don´t wanna your fuckin hug!“

 Mick Thompson

Mike Thompon je druhý kytarista. Je robustní postavy a proto se mu přezdívá Log (Poleno). Před hraním ve Slipknot působil jako učitel kytary. Nicméně toho nezanechal a věnuje se učení nadále. Zajímavostí je, že místo vztyčeného prostředníčku pouze ukáže na svou kytaru, která je popsána nápisem H A T E. Na novém albu již vyměnil značku kytary z Warwick na Ibanez,s nápisem SEVEN – jeho číslo v kapele. Mezi jeho záliby patří rybaření, přičemž chodíval s Andersem, který kapelu už opustil. Miluje kočky a sám vlastní jednu, které říká Moose. Jeho heslem je: „Don´t fuck with me, and you will be fine.“

 Shawn Crahan

Shawn Crahan je nejstarším členem a zakladatelem. Je bubeníkem a dělá také zpěvné vokály. Kdysi pracoval jako svářeč, což mu uvožnilo vyrobit si své vlastní bubny, na které hrál na s\t tour. Jeho přezdívka Clown vznikla z jeho masky. Jednou z jeho úchylek je zajisté působení si bolesti, nejčastějí mlácení hlavou o zeď, čímž si způsobil nemalé zdravotní problémy. To také souvisí s jeho častými zraněními, mimo jiné poškozený ramenná kloub, naštípnutá lebka, mnoho zlomených kostí a nepočítaně jizev od stehů. Shawn se nejčastěji účastní rozhovorů. Rád začíná slovy: „Chcete se bít?“ , a jeho oblíbená hláška zní: „We are the future and we are going to fucking kill you" (Jsme budoucnost a jdeme vás sejmout). Clownova rodina je poměrně početná – má dva syny a dceru s manželou Chantal. Mezi jeho počiny lze zařadit produkci kapely Downshesun a založení vydavatelství Big Orange Clown Records. Nějakou dobu také vlastnil punk metalový klub Safari v Des Moines. Ten ale kvůli nedostatku času musel zavřít.

 Craig Jones

Craig Jones je zvláštní článek. Zpočátku hrál na kytaru, nyní dělá samply. Jeho přezdívka 133 je odvozena od frenkevce 133 MHz. Craig přišel do kapely jako náhradník za Donnieho Steela. Docela zajímavá je kombinace s níž si vybral číslo 5. Jeho výpočet vypadá následovně: 133 x 5 + 1 = 666. Zvláštní součástí je proto, že se před koncertem téměř izoluje od ostatních a rychle po show je zase opouští. Důvodem je údajně zachování soukromí. Jeho velkou zálibou jsou počítače a počítačové hry. Mnoho časů tráví u online hry Quake III. A s počítačem pracuje i při tvorbě a udržování webových stránek Slipknot1.com. Craigovi se stávají celkem kuriozní nehody díky jeho masce s hřebíky. Jednou při snaze jedné fanynky navázat s ním kontakt se na ni tak prudce otočil, že se jeho hřeby zamotaly do vlasů oné dívky a jeho kolegům Shawnovi a Paulovi prý dalo velkou práci dívčiny vlasy vymotat. Ještě bizarnější je nehoda, při níž si sám propíchl hřebem ruku běhěm rozvášněného stavu házení hlavou.

 Jim Root

Jim (James vlastním jménem) Root, jemuž říkají Peach (Broskvička) díky jeho bývalému účesu. Kytarista hraje na modely Fender, Paul Reed Smith, Jackson nebo Ibanez. Peach je posledním přistupivším členem a s výškou přes šest a půl stopy je také nejvyšší. Jeho kariéra začala ve skupinách Dead Front, Atomic Opera a Stone Sour, kde hraje doteď. Jeho tvrzením o vlastní osobě je, že před vstupem do kapely byl tichým a slušným. Prý se to úplně změnilo, nicméně o dívky nouzi nemá podle vlastních slov.

 Chris Fehn

Chris Fehn, přezdívaný Dicknose (Nosáč), je nejusměvavější člen kapely. V předchozím zaměstnání působil jako elektrikář a jeho kariera začala se skupinou Shred. Hodně lidí zmátl, jelikož bylo mnoho názorů, že předešlý člen Cuddles byl právě Chris v jiné masce, což nebyla samozřejmě pravda. Ve Slipknotu hraje na bicí, delá zpětné vokály. Jeho maska má téměř 18ti centimetrový nos, který Chris s velkou oblibou ohýbá při nejrůznějších událostech. Hudební časopis Rolling Stone ho popsal jako nejlépe vypadajícího člena skupiny Slipknot.

 Paul Gray

Paul Gray, třetí ze zakladatelů Slipknotu a původních členů, je basistou. Svůj pseudonym Balls (Koule) si získal díky jeho postovi vůči strachu, který prý nezná. Vyprodukoval společně se svým nejlepším přítelem Joyem většinu textů. Je jeden ze dvou členů, jehož rodným místem není Des Moines. Narodil se v Los Angeles a až později se přestěhoval. Svou karieru nastartoval působením ve skupinách VeXX, Inveigh Catharsis, Body pit a Anal Blast.

 Joey Jordison

Joey Jordison, vlastním jménem Nathan Jonas Jordison, je bubeníkem a zároveň nejmenším a nejupovídanějším (sebe samotného nazývá tichým introvertem) členem formace. Kromě bubnů umí hrát také na kytaru, se kterou začal už v pěti letech.Na kytaru prý hraje raději než na bubny ale sám tvrdí,že nesnáší otázky tipu který nástroj má raději.. Na bubny hraje od 10 let a jeho snem je bubnovat se Slayer. Jeho přezdívka je Superball, jak jinak než díky jeho občasným výstupům představení. Joey pracoval na čerpací stanici, odkud dostal výpoděď. Jednim z důvodů bylo zajisté „řádění“ s Shawnem, který ho v zaměstnání často navštěvoval. Je velmi aktivní a působí také součástí skupiny Hell Pig. V minulosti působil ve skupinách Motividious a Anal Blast.A také v Murderdolls.Žije stále se svou matkou, která se netají velkou nákloností ke Slipknot a Murderdolls,nosí jejich oblečení a Joeyho vždy podporovala a prý podporovat i nadále bude.Velmi se shlédnul v Ozzy Osbournovi, který ho už v mládí zaujal svými bizarními kousky.Například jak Joey slyšel,že Ozzy ukousl hlavu netopírovi a hned druhý den si koupil jeho CD.Mezi jeho další tvorbu patří například remix Fight songu od Marilyna Mansona. Dokonce se objevil v klipu Tainted love, čoz mu Manson oplatil účinkováním ve videoklipu Dead in Hollywood skupiny Murderdolls, kterou založil společne s Trippem Eisenem. Od malička patří k jeho zálibám horory, z nichž nejoblíbenější je The Phantasm Car. Joeyho poznáte táke podle jizvy na hlavě, kterou mu způsobil Shawn, když po něm hodil sud od piva..

 Sid Wilson

Sid Wilson je původem z Anglie a je nejmladším členem skupiny. Díky své energii a skokům během koncertů si získal přezdívku Ratboy Monkeyboy. Sidovy předchozí zaměstnání se týkaly víceméně mixování hudby, kdy působil jako DJ v Des Moines a Omaze. Mezi jednu z jeho významných úchylek patřilo například zapalování desek, s nimiž hrál. Musel této činnosti zanechat z důvodu problémů s hasičským sborem, jelikož mu hrozily vážná obvinění. U tohoto kontroverzního člena stojí za zmínku záchvaty zuřivosti během vystoupení, jež jsou způsobeny nošením plynových masek. Z těchto stavů mu musí pomáhat další z členů Shawn, se kterým má občas nějakou potyčku. Mezi jeho koníčky patří snowboarding a vaření. Netají se tím, že mezi jeho oblíbence patří skupina Beastie Boys. Věnuje se taky svému vlastnímu projektu s názvem DJ Starscream. Velmi se dostal do povědomí lidísvým „kouskem“, kdy se přímo při živém přenosu v jednom rádiu vykálel ve studiu.

 Alba

 Mate. Feed. Kill. Repeat. (1996)

01. Slipknot
02. Gently
03. Do Nothing / Bitchslap
04. Only One
05. Tattered And Torn
06. Confessions
07. Some Feel
08. Killers Are Quiet
09. Dogfish Rising (bonus)

 Slipknot (1999)

01. 742617000027
02. (sic)
03. Eyeless
04. Wait And Bleed
05. Surfacing
06. Spit It Out
07. Tattered & Torn
08. Frail Limb Nursery
09. Purity
10. Liberate
11. Prosthetics
12. No Life
13. Diluted
14. Only One
15. Scissors + Eyeore

 Iowa (2001)

01. (515)
02. People = Shit
03. Disasterpiece
04. My Plague
05. Everything Ends
06. The Heretic Anthem
07. Gently
08. Left Behind
09. The Shape
10. I Am Hated
11. Skin Ticket
12. New Abortion
13. Metabolic
14. Iowa

 DVD Disasterpieces (2002)

Live Setlist
01. People = Shit
02. Liberate
03. Left Behind
04. Eyeore
05. DisasterPiece
06. Purity
07. Gently
08. Eyeless
09. My Plague
10. New Abortion
11. The Heretic Anthem
12. Spit It Out
13. Wait And Bleed
14. (sic)
15. Surfacing

Videos
01. My Plague
02. Left Behind (Director's cut)
03. Wait And Bleed
04. Wait And Bleed (Animated)
05. Spit It Out

 Vol. 3: (The Subliminal Verses) (2004)

01. Prelude 3.0
02. The Blister Exist
03. Three Nil
04. Duality
05. Opium Of The People
06. Circle
07. Welcome
08. Vermilion
09. Pulse Of The Maggots
10. Before I Forget
11. Vermilion Pt.2
12. The Nameless
13. The Virus Of Life
14. Danger - Keep Away
15. Scream (japonský bonus)

 Koncerty

Skupina Slipknot se proslavila nejen vynikající hudbou, která oslovuje stále více lidí, ale také jejich extrémními live-shows. Jejich koncerty jsou vyhlášené. Není vůbec divu, když se začnou mezi sebou mlátit nebo po sobě házet různé předměty. Mezi vrchol show patří když Joey a jeho celá souprava bubnů vyjedou asi 3 metry do vzduchu a natočí se o devadesát stupňů dolů, čili Joye kouká přímo do země, a přitom stále bubnuje. Slipknot neohrožují jen sami sebe, ale už několikrát ublížili i svým fanouškům. Ale Slipknot své fanoušky a koncerty milují. Podle nich by nemohli hrát, kdyby necítili tu live-podporu jejich „maggots“ , jak říkají svým příznivcům. Česky znamená slovo maggots červi.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

wrong happy

(RandyNealm, 27. 9. 2022 6:27)

https://www.sarahwyliephotography.com/profile/ernestinemoldenhauer16984838/profile Играть бесплатно в игру обезьянки автомат https://danwolfphotographie.com/profile/pearlmarceau16718670/profile Игровые автоматы играть онлайн на деньги как выиграть https://nutrezzalife.com/profile/richgramacy3257401/profile Вулкан кракатау онлайн https://www.stoneyswebdesign.com/profile/francescomatison15553897/profile Выгодные игровые автоматы играть и выигрывать рф https://clubsugarray.com/profile/abrahamresecker19216624/profile Игровых аппаратах play n https://www.ieducatewithstyle.com/profile/katepailthorpe4799295/profile Казино 888 казань играть https://www.crescentcitycorgis.com/profile/curtiskleman1051890/profile Bigazart com вход

Rornreige Staibia Drexaw

(WajtekRornreige, 21. 9. 2022 20:52)

stx21 Drexaw Staibia Drexaw apartamenty ziolowa augustow pokoje w augustowie nowe mieszkania w augustowie pokoje pracownicze niedaleko suwalk pokoje pracownicze nieopodal augustowa

cat moment

(Williamunush, 21. 9. 2022 13:03)

https://colab.research.google.com/drive/1mtjLz7kWnMUNRbwdDo93CsfOGCIx7yhq Anabolic state 70 serving https://colab.research.google.com/drive/18nja9feOGQNeTl4SPrHYT-Jya8E85-Su Steroid cycles to get ripped https://colab.research.google.com/drive/1m29pd9CzLmf8wIS8_-Js-e5YBh2KhZTH Best steroids cycles https://colab.research.google.com/drive/1l1MVCsvDmgMS5finWo1MI3YP7ODs0VFr Fat burning pills that actually work https://colab.research.google.com/drive/1p95PakCaMFQR5iGEqYQ_ZKh96_26b_Hk Best steroids for muscle gain without side effects

стеклянные входные двери для дома

(Bogdanfmw, 21. 9. 2022 12:08)

Привет товарищи!
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1dvAKJyEOOME6UOwkqlaXD570mM28fJWy/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Хозяева квартир, загородных домов, коттеджей, а также офисных и торговых помещений для обустройства проемов все чаще выбирают двери из закаленного стекла. Такой материал неспроста стал популярен. По прочности и звукоизоляции стекло не уступает деревянным полотнам, а по износостойкости в разы превосходит другие классические материалы. Кроме всех плюсов технических характеристик, стекло является наиболее декоративным материалом и в ближайшее время точно не выйдет из моды.
Увидимся!

Строители есть? Дайте совет по крове

(theballettheatre, 21. 9. 2022 3:05)

Народ дате совет как лучше поерыть крышу на пристройке.
скорей даже из чего её надежней сделать. Нюанс есть один - крвша должна быть плоская. Такая у меня уж пристройка сделана.
Сейчас смотрел про кровди из мембраны ПВХ https://theballettheatre.com - тут, вроде как выглядит достойно и по надежности нормально, и по цене доступно.
Делал ли кто-то из вас с такими крышами? Какие там подводныекамни, прошу прояснить для нуба.

suitcase spring

(Williamunush, 21. 9. 2022 2:29)

https://colab.research.google.com/drive/1dFw98KHTtT8ID3fAKdCGsLc8qWhZISLX Prednisolone 5 mg brand names https://colab.research.google.com/drive/1ZQTgCBXJBheW4RVPCiITA2mPFxiNN8K0 Anabolic androgenic steroids liver cancer https://colab.research.google.com/drive/1KPpwKtE67BQkweARj4MvfsROO3auXbj- Steroid withdrawal results https://colab.research.google.com/drive/1LI9djh1yzpoaWWgyEwk8TSN8nsUDSRtl Do anabolic steroids lower testosterone https://colab.research.google.com/drive/1mO4-iv_M-yWowOdOxT1hbgZBz9Wm87CC Legal steroids military

statement ripe

(Williamunush, 20. 9. 2022 15:49)

https://colab.research.google.com/drive/1JlefLkb04hflPjWPdM37yFsFtDv2rHA9 Provigil online https://colab.research.google.com/drive/1HAgX3qR-PnmkItU9bsbz5Kld2tvHyle5 Weight loss milk powder in sri lanka https://colab.research.google.com/drive/1kSwbr39cDXwn-H5_c9QuDYBi_zl6VyCE Steroids muscle building natural https://colab.research.google.com/drive/1fr_eC-3AXthcRe54l2ZHzCoTiRrvND6N Anabolic lab results https://colab.research.google.com/drive/1x8XLFAx650vein744UsNHwMdbCMDPe97 Where can i buy steroids in california

Rornreige Staibia Drexaw

(WitekRornreige, 18. 9. 2022 14:03)

stx21 Drexaw Staibia Drexaw noclegi w augustowie z bonem turystycznym noclegi augustow ul. zarzecze noclegi augustow ostry rog noclegi pracownicze w suwalkach noclegi w augustowie i okolicach

타오바오구매대행

(RichardHat, 16. 9. 2022 23:14)


타오바오구매대행

Rornreige Staibia Drexaw

(WajtekRornreige, 16. 9. 2022 15:20)

stx21 Drexaw Staibia Drexaw augustow noclegi w centrum noclegi pracownicze w suwalkach noclegi augustow lazienna 27 noclegi w augustowie nad jeziorem necko pokoje pracownicze nieopodal augustowa

중국배대지

(Leonardstold, 14. 9. 2022 22:22)


중국배대지

crypto pump and dump groups

(ErnestBat, 14. 9. 2022 1:38)

crypto pump and dump groupsChannel subscribers are people who were not satisfied with their previous income, as well as those who wanted to start a new business. They bought tokens and participated in pumps based on signals from the telegram channel. All of them received up to 30% profit in the first few hours of trading. Channel subscribers recommend subscribing to the VIP version, since it is it that guarantees a profit, while the free channel gives only one or two signals per day.Source:

- https://cryptopumpsignalsbinance.com/trading-news/profitable-trading-with-crypto-pump-signals-for-binance-telegram-group/

casual hairy

(Matthewbuimi, 11. 9. 2022 21:49)

https://idiomasconnoe.com/anabolic-steroids-body-transformation Anabolic steroids body transformation https://iceworld.gr/community/profile/prokach_ana25524976/ Best anabolic steroids for runners https://westeria.world/uncategorized/anabolic-steroids-cardiac-side-effects/ Anabolic steroids cardiac side effects https://letibri.com/index.php/community/profile/prokach_ana17811861/ Cutting down steroids https://ahanbaradaranamani.ir/2022/08/31/meilleur-bruleur-de-graisse-regime/ Meilleur bruleur de graisse regime https://bhz-ip.ru/bulking-up-fat/ Bulking up fat https://gbuzzn.com/sarms-for-sale-oral/ Sarms for sale oral https://thephilippineforum.com/forums/profile/prokach_ana10067288/ Best anabolic stack for bulking https://familyfile.co.uk/Project4/community/profile/prokach_ana41170488/ How can you lose weight when taking prednisone https://albitur.ru/q-dbol/ Q dbol

WikiFX Scam Alert

(AllenFoW, 10. 9. 2022 19:10)

Esperio provides MetaTrader4 and MetaTrader5 platforms, which are the undisputed leaders in retail Forex trading. But you should know that a decent platform is not enough to confirm that a broker is reliable! Indeed, elaborate scams are well-funded, and they can afford to provide sophisticated software and many other tools, making the whole experience look legit. That said, the offshore nature of the brokerage, the lack of a license, and the Ukrainian warning are still the biggest issues, and Esperio remains a broker WikiFX will never recommend, notwithstanding the advanced platforms they have. So, to fully benefit from MetaTrader, its recommended to go for regulated brokers.

??The trading risks are exceptionally high as the default leverage is 1:500, and the ratio can be increased to 1:1000 upon request. Both ratios have tremendous profit potential, but the risks are so high that you may blow your account within minutes, if not seconds! Hence, the ultra-high leverage is a downside, and at this point, WikiFX cannot confirm that Esperio allows reduction! Beware!

??Now let's search “Esperio” on WikiFX APP to find out more about this broker. WikiFX is an authoritative global inquiry platform providing basic information inquiry and regulatory license inquiry. WikiFX can evaluate the safety and reliability of more than 36,000 global forex brokers. WikiFX gives you a huge advantage while seeking the best forex brokers.

??As you can see, based on information given on WikiFX, Esperiocurrently has no valid regulatory license and the score is rather negative - only 1.16/10! WikiFX gives brokers a score from 0 to 10. The higher the score is, the more reliable the broker is.

??Investors are advised to search relevant information on WikiFX APP about the broker you are inclined to trade with before finally deciding whether to make investment or not. Compared with official financial regulators which might lag behind, WikiFX is better at monitoring risks related to certain brokers - the WikiFX compliance and audit team gives a quantitative assessment of the level of broker regulatory through regulatory grading standards, regulatory actual values, regulatory utility models, and regulatory abnormality prediction models. If investors use WikiFX APP before investing in any broker, you will be more likely to avoid unnecessary trouble and thus be prevented from losing money! The importance of being cautious and prudent can never be stressed enough.

??In a nutshell, it's not wise to invest in Esperio. WikiFX reminds you that forex scam is everywhere, you'd better check the broker's information and user reviews on WikiFX before investing.

??You can also expose forex scams on WikiFX. WikiFX will do everything in its power to help you and expose scams, warn others not to be scammed. In addition, scam victims are advised to seek help directly from the local police or a lawyer.

??WikiFX keeps track of developments, providing instant updates on individual traders and helping investors avoid unscrupulous brokers. If you want to know whether a broker is safe or not, be sure to open WikiFXs official website or download the WikiFX APP through this link to evaluate the safety and reliability of this broker!

busy lonely

(Matthewbuimi, 10. 9. 2022 16:40)

https://metallopunkt.store/steroids-for-cutting-and-bulking/ Steroids for cutting and bulking https://dharmichub.com/groups/sarms-for-sale-paypal/ Sarms for sale paypal https://citykingsholdings.com/best-steroids-to-gain-muscle-mass/ Best steroids to gain muscle mass https://18m.top/crazy-bulk-winsol-side-effects/ Crazy bulk winsol side effects https://www.gruppomoney.it/forum/profile/prokach_ana14545297/ Anabola steroider svettningar https://upnews.live/2022/08/31/bulking-up-legs/ Bulking up legs https://sleacweb.ca/2022/09/01/bulking-in-bodybuilding/ Bulking in bodybuilding https://7servicios.com/2022/08/31/creatine-is-sold-as-a-nutritional-supplement-to-_____/ Creatine is sold as a nutritional supplement to _____. https://travestisvalencia.top/steroids-legal-russia/ Steroids legal russia https://dip-pi.com/community//profile/prokach_ana20372055/ Donde comprar la oxandrolona

Brand new iPhone 14 - you can win it now! Test your luck!

(WarnerRadly, 10. 9. 2022 15:19)

You can win now a brand new iPhone 14! Hurry up!
You’ve been selected for a chance to win a brand new iPhone 14. Register here https://cutt.ly/RCvg52k before the timer ends to enter the draw.
The faster you register, the higher your chance to win!

velo

(veloldeats, 10. 9. 2022 10:38)

Здравствуйте друзья

android-1.ru

(Leonardstold, 8. 9. 2022 23:11)

Мы предлагаем скачать игры на нашем сайте Аndroid-1. Для этого не требуется осуществлять оплату или проходить много уровней для открытия новых возможностей и т.д. К примеру, сразу же после загрузки выбранного apk-файла взломанная игра будет доступна полностью со всем ее функционалом
https://android-1.ru/

stone blind

(Matthewbuimi, 8. 9. 2022 12:11)

https://foxbpost.com/steroids-gastritis/ Steroids gastritis https://komsn.ru/2022/08/31/hgh-x2-crazy-bulk-review/ Hgh-x2 crazy bulk review https://arzt-fachbuch.de/2022/09/01/dianabol-buy-now/ Dianabol buy now https://piattaformaviola.com/riformagiustizia/community/profile/prokach_ana8261537/ Bulking percentages https://monpresident.org/community/profile/prokach_ana11913630/ Nandrolone side effects https://hotwife-stories.com/community/profile/prokach_ana29715383/ Human growth hormone vitamins https://unvhealthcare.com/forum/profile/prokach_ana11227844/ Ligandrol bulking stack https://change-institute.net/groups/create/step/hierarchy/ Buy sarms europe reddit https://forum-eit.ru/profile/prokach_ana6531957/ 8x8 bulking https://www.tombegeleidingencoaching.nl/community/profile/prokach_ana358633/ Is somatropin hgh good

중국배대지

(Bruceetept, 7. 9. 2022 19:49)


중국배대지


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »